Angajam Administrator de bloc

Societate specializata in administrarea imobilelor oferim spre ocupare un post de Administrator imobile.

Cerințe:

Atestat eliberat de Primăria Oradea (obligatoriu);

Cunoștințe operare calculator nivel mediu, cunoștințe Microsoft Office (Word, Excel, Outlook Express);

Capacitate de organizare si planificare a activităților curente;

Fluenta verbala;

Ținuta;

Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;

Loialitate si confidențialitate;

Descrierea postului:

Asigura un flux informațional corect si eficient intre managerul companiei si Asociațiile de proprietari;

Organizează activitățile, personalul de întreținere, curatenie, oferindu-le sprijin in organizarea agendei zilnice si se asigura ca exista necesarul de materiale pentru a putea oferi calitate in executarea sarcinilor de serviciu;

Redactează documente, rapoarte, informări, operează documente in softul informatic special pentru administrarea asociațiilor de proprietari;

Propune masuri de îmbunătățire a activității administrative si implementează schimbările aprobate de managerul general;

Pachet salarial / beneficii:

Pachet salarial atractiv;

Telefon de serviciu;

Mediu de lucru dinamic, placut si profesionist;

Candidatii interesati pot trimite Curriculum vitae cu fotografie la adresa de e-mail office@bioframe.ro

Numai candidatii selectati vor fi invitati la interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu indeplinesc conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.

Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.

Citeste si ...

Angajam Administrator de bloc Societate specializata in administrarea imobilelor oferim spre ocupare un post de Administrator imobile. Cerințe: Atestat eliberat

Citeste »
error: Continutul este protejat !!!